SLAVÍM! Dnes je to 6 let, co jsem zemřela.

Dnes je to 6 let, co jsem zemřela. A znovu se narodila.

PŘÍBĚH MÉ SMRTI

16. 2. 2012 večer jsem si dávala večerní vanu. Pak jsem ji vypustila a zemřela. Vypustila jsem nejen vanu, ale i duši. Aby letěla do nebe, spojila se s Bohem, pak se vrátila a s tímto poznáním spojila i mě. V době, kdy jsem byla v bezvědomí jsem prožila nádherný stav. Cítila jsem prázdnotu, jednotu, blaženost. Mé nové jméno je od té doby AIKA, což znamená JEDNOTA.

Prožila jsem klinickou smrt poté, co jsem se otrávila zplodinami z plynové karmy. Můj táta slyšel ránu v koupelně, jak jsem spadla do vany, rozbil dveře, zavolal sanitku a zachránil mi život.

PROCITNUTÍ

Po procitnutí jsem se opravdu probudila. Začala jsem vidět postupně nefunkční vzorce v mém dosavadním životě:

 • Zdraví
  Plnou zodpovědnost za mě nesli lékaři. Já jsem věřila, že oni přece vědí nejlépe, co mi je, i když mě nikdy v životě neviděli a vlastně si se mnou vůbec nepovídají. Jedla a pila jsem, co mi chutnalo, i když mi po tom bylo často zle. Užívala jsem prášky. Nevážila si svého fyzického těla. Neznala jsem psychohygienu, takže jsem se nečistila od emočních a psychických nesouladů. Nevyužívala jsem dech a přírodu, abych byla více sama sebou.
 • Smrt
  Tu jsem nechtěla vidět. Ať si je, ale ke mně se nepřibližuje. Já ji přijmu, až na sklonku života ve stáří.
 • Rodiče
  Rodiče jsem považovala za divnolidi. Nevážila si jich. Cítila jsem nenávist, pohrdání a styděla jsem se za ně.
 • Ženství
  Vůbec jsem nerespektovala, nedbala o sebe. Neladila se na to, jaký je můj rytmus, styl, potřeby. Nebyla jsem pyšná na to, že jsem žena a neuměla si užít vše, co k tomu patří.
 • Partnerství
  Vztahy ano, ale krátkodobé, povrchní, rychlé, zraňující.
 • Práce
  Hlavně ty prachy, kariéra, rychlé šplhání po žebříčku, pozice a aby to vypadalo.
 • Mateřství
  Co to je? Možná někdy, až budu mít lepší zázemí, práci, peníze, chlapa,…

Když jsem procitla po smrti. Najednou tento život postupně přestával dávat smysl. Já můžu umřít. Dnes, zítra, za půl roku. Nebo třeba už vlastně ani nežiju a jsem duch. Jsem jen čirá energie, jednota a prázdnota.

Rozhodla jsem se, že starým způsobem dál žit nechci a udělat vše proto, abych mohla žít naplno tak, jak si skutečně přeju. Tak, jak si myslím, že je to skutečně správně pro mě. Chtěla jsem žít život jako v té nejlepší pohádce a věřila jsem naplno tomu, že to dokážu. A jako v každé správné pohádce, věřím tomu dodnes.

PŘIJETÍ SMRTELNOSTI

Vědomí, že jsem smrtelná, způsobilo, že jsem najednou chtěla žít úplně naplno. Věděla jsem, že není na co čekat. A tak začal můj osobní projekt ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT.

Najednou přestalo dávat smysl shazovat něco na druhé a nenávidět je za to. Očekávat od druhých, co si můžu dát sama. Dělat něco kvůli druhým, aby mě měli rádi nebo abych je nezradila, nezklamala, plnila jejich očekávání.

Cítila jsem, že jsem tu sama za sebe a můžu vše, co chci. Mám neomezené možnosti. Celý vesmír mě miluje, podporuje, vede a chce pro mě jen to nejlepší. Já jsem celý vesmír a chci pro sebe jen to nejlepší.

Rozhodla jsem se a dovolila si žít, být šťastná, naplněná a dělat to, co miluji. A světe div se, ono to funguje.

ZMĚNA BYTÍ

Teď to mám nastavené takto:

 • Zdraví
  Plnou zodpovědnost za sebe, své zdraví, tělo i duši nesu já. Jsem si jí vědoma a proto se sebou také tak zacházím. Žiju zdravě, starám se o to, co jím, piju, jak chodím do přírody, dýchám, myslím. Nikdo jiný než já mě totiž tak dobře nezná. Dokážu vnímat každý signál mého těla a postupně rozeznávat, jaké informace mi přináší. Lékaře miluji – ale pouze jako akutní anděly, kteří dovedou zachránit život v akutní situaci (třeba jako v mém případě). Bohužel v současné době je vnímám tak, že s dlouhodobými nemocemi, psychohygienou a porodnictvím, mají před sebou ještě dlouhou cestu, aby dokázali dělat svou práci v souladu s duší lidí, kteří za nimi přicházejí.
 • Smrt
  Smrt obdivuji, miluji a děkuji za to, že ukončuje vše, co už v našem životě nemá své místo. Vnímám ji každý den. V každém okamžiku. Vnímám ji každé ráno, když otevřu oči, když vidím shnilé jablko nebo když odejde člověk, kterého jsem milovala nebo znala. Přijala jsem ji jako součást života. Vím, že bez ní bych si nemohla svůj život užívat tak naplno jako teď, když vím, že jsem smrtelná.
 • Rodiče
  Před rodiči hluboce a s pokorou skláním hlavu. Děkuji za vše, co mi dali. Bylo toho tolik. Nejdůležitější je pro mě vědomí, že jsem bezpodmínečně milovaná a mám v nich tolik podpory, kolik potřebuji. I když jsou někdy náročné vypjaté každodenní situace, tak v hloubi duše tento pocit zůstává a trvá. Čerpám inspiraci ze všeho, co se mi líbí a to, co se mnou není v souladu přeměňuji tak, aby bylo.
 • Ženství
  Přijala jsem to, že jsem náladová jako oceán. Že mám různé fáze menstruačního a životního cyklu. Děkuji za to, že jsem mohla plně pocítit, napojit se a využívat sílu své vědomé ženy. A užívám si každý den svou nekonečnou krásu, pečuji o sebe. Opravdu jsem se hluboce zamilovala do toho, kdo jsem. Postavila jsem sama sebe na vrchní příčku veškerého bytí a osob v mém životě. Jsem pro sebe ta nejdůležitější. Protože když nejsem spokojená já, nemohu ani spokojenost dále předávat. Nikdy mi nebylo lépe.
 • Partnerství
  Naprosto jsem se oddala svému muži. Cítím, že on je ten pravý v mém životě. Stále jsem opojená zamilovaností jako na začátku. Plně jsem přijala fakt, že svatba a děti jsou pro mě nedílnou součástí mého šťastného života a najednou přestalo dávat smysl čekat na lepší čas, peníze nebo zázemí. Věděla jsem, že jsem připravená. Prohloubil se náš vztah, zažívám intimní naplnění a souznění. A přiznávám, že jsem nikdy neměla ani potuchy, že tak nádherný vztah vůbec může existovat.
 • Práce
  Chci pracovat v souladu se sebou i celým systémem – vesmírem. Cítím, že je to o tom, abychom dovolovali proudu tvořivosti projít – abych mu nebránila a zároveň to netlačila na pilu. Je to pro mě náročné, ale jsem šťastná, cítím se požehnaná za to, že na sobě každý den pracuji. Vytvářím to, co cítím, že mnou má projít – třeba tento článek. A mám z toho velkou radost.
 • Mateřství
  Mateřství je pro mě jedna z nejdůležitějších rolí v životě. Až když se se stala matkou, dokázala jsem ocenit, jaké obohacení mého života to je. I když někdy padám na držku, cítím, že to za to stojí, dává to smysl. Chci svým dětem dovolit, aby mohli naplno zůstat sami sebou. Abych jim byla tím nejlepším průvodcem na cestě k jejich šťastnému a naplněnému životu.

SMRT JAKO DAR

Smrt vnímám jako největší dar svého života.

Děkuji jí za každý další den, ať byl jakýkoliv, mohla jsem být naživu.

Díky smrti jsem nezemřela, ale začala skutečně žít.

Cítím ke smrti všeprostupující vděčnost, pokoru, lásku a respekt.

ŽIJME NAPLNO

Přeji si, aby každý na světě dosáhl poznání, že je tu proto, aby byl šťastný a mohl žít svůj život naplno. Volba je na každém z nás. Možnosti tu jsou. Můžeme se rozhodnout a zažít žít život znovu od začátku. Šanci máme každou minutu.

Také toužíte žít život jako z pohádky, ze kterého se vám každý den tají dech. Rozplýváte se tím, že je to jako jeden velký zázrak a pláčete dojetím, že jste toho hodni?

Můžete! Je k tomu potřeba vědomé rozhodnutí a nějaký krok, který to stvrdí. Může to být nové ráno, když vstaneme z postele a řekneme si, že vše začneme od začátku. Může to být rituál znovuzrození. Může to být ekzém, rakovina, nehoda.

Nebo prostě jen uvědomění, že za sebe jste připraveni převzít plnou zodpovědnost a každý den makat na tom, abyste mohli být tím, kým si přejete být.

Sepište si, co pro vás váš život snů znamená v každé oblasti.

Jaké strachy a bloky vám brání v tom, abyste to opravdu mohli žít? Dovolíte jim, aby vám bránily i nadále?

Jaké kroky můžete udělat k tomu, abyste se ke svému vysněnému životu přiblížili?

A pak jděte a ty kroky začněte dělat. Postupně. Jeden po druhém.

 

Díky za to, že žijete. Žijte! 🙂

Žijte život svých snů. Třeba je toto jediná šance, kdy můžete. Možná už nic víc nebude.

 

S láskou

znovuzrozená Aika <3

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.