Duchovní a businessová transformace mého manžela

AIKA:
Tento článek pro mě z vlastní iniciativy sepsal můj muž jako reakci na to, jak jsme se oba duchovně a businessově posunuli od prosince roku 2020.

Věřím, že v tom je velká inspirace pro tebe, jak se můžeš posunout, tvořit si vlastní svět neomezených možností a užívat si život, o kterém se ti možná dosud ani nesnilo. 🙂 A jaký to může mít vliv na tvého muže, když bude věřit tvé vizi a po čase „skočí“ s tebou 🙂

Dále už píše PETR:

Obrovský rozdíl. Přesně ten vidím, když se podívám na sebe ze začátku roku 2021 a nyní (léto 2021). Přerod, který nastal, netrval dlouho. Byl ale zásadní. A stále není u konce.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Byl konec roku 2020, kdy se rozhoduji změnit práci. Vystupuji z komfortní zóny. Z „teplého a neviditelného“ místečka ve velkém korporátu přecházím do malé rodinné firmy, do přední linie. Na pozici, kde jsem vidět, kde přináším obživu (zakázky). Nové prostředí, nové produkty, technologie. Zavádíme úplně nový produkt na český trh.

Venku zuří Covid a máme už asi desátý lockdown. Pro začínajícího obchodníka velmi nemilé. Nemůžu jezdit, potkávat se, navazovat vztahy. K tomu začátkem roku 2021 přichází zdravotní problémy dcery. Doma se cítíme mizerně. Nikam nemůžeme.

Má vnitřní nepohoda se projevuje i ve venkovní realitě. Přichází spousta „NE“. Velký tlak od šéfa a od firmy.

Na konci zimy jsem vyčerpaný. Přichází vyhoření, znechucení. Nic se mi nechce. Začínám se uzavírat do sebe a přemýšlet. Docházím za koučem. Potřebuji se sebou něco udělat. Vše vrcholí uvědoměním „Jsem obchodník, ale neumím prodávat! Nikdy jsem nic neprodal!“

ZLOM – chci to jinak!

To je ten zlom. Přijímám realitu a otevírám se novým pravdám.

Přesně v tu chvíli si začínám všímat, co dělá moje žena. Poslouchá něco o pozitivním mindsetu, o tvorbě vlastní reality, o manifestaci, o roli alchymisty. V tu chvíli ještě nerozumím, ale přitahuje mě to.

Začínáme se o tom bavit. Jak je důležité věřit, že tvořím svou realitu. Že to, co se děje, je jenom odrazem sebe samého. Jak rozpoznávat své bloky a limity a hlavně, jak je bořit. Jak si manifestovat a přitahovat úspěch. Jak nastavit hlavu na úspěch, na hojnost, na pozitivitu.

Říkám si jediné, to chci! Uvědomuji si už, kde je můj problém. V přístupu a v pohledu na svět. A rozhoduji se. Nechci si už stěžovat. Nechci hledat to špatné a důvody, proč něco nejde či nevyjde. Nechci si představovat, jak zase selžu. Jak zase dostanu „NE“. Už toho bylo dost!

JAK PROBÍHÁ TRANSFORMACE

A tak čistím bloky, limity. Stanovuji si a přijímám vysoké cíle. Manifestuji si úspěch. Představuji si pozitivní výsledky. Otevírám oči a všímám si všeho, co je dobré. Ráno si říkám, že bude super den. Poslouhám meditace na aktivaci klientů. Studuji si role oběti, vnitřního dítěte, esenci muže a ženy a nakonec i roli tvůrce – alchymisty.

Mám jasnou vizi. Já jsem tvůrce své reality. Já si zhmotňuji a manifestuji, co se děje. Nic jiného než úspěch si nepřipouštím.

NOVÁ REALITA

A nyní, jenom pár měsíců od toho zlomu, pozoruji neuvěřitelný vývoj. Během tří měsíců jsem byl schopný vyhrát klíčový projekt pro firmu v řádech milionů. Navázal jsem spolupráci s několika novými klienty v Německu. Získal jsem lukrativní pracovní nabídku. Jedu na prestižní veletrh do Mnichova.

A to nejdůležitější, přijde mi to normální a přirozené. Jsem přesvědčen, že úspěch je to, k čemu jsem se narodil. Je mou součástí.

Není to arogance. Je to sebedůvěra, víra v sebe sama a ve své schopnosti. Zároveň to jde ruku v ruce s pokorou. Pokorou k životu, ke zdraví, k rodině.

A nakonec, za tohle všechno vděčím své ženě Alence. Kdyby ona nebyla takový blázen a nepracovala na sobě, nenosila domů nové věci, nebyl bych nyní na této vzrušující cestě.

Stále na sobě pracujeme, stále se podporujeme. Je důležité mít někoho po boku, kdo mi pomůže, kdo mě přidrží na cestě, když se dostaví pochyby.

Ta cesta je úžasná. Náš potenciál je nyní prakticky nekonečný a svět čeká..

AIKA:
Chceš také započít novou éru tvého života, skočit na vyšší level s celou svou rodinou, vybudovat si nové návyky, vytvořit strategii úspěšného milionového podnikání, mít vždy po ruce průvodkyni a mentorku, naučit se vlastní nástroje, jak pracovat s tvými limity a podvědomím, pracovat na businessu i spiritualitě zároveň?

Zároveň si po celou dobu užívat život v souladu s rodinou, budovat pevné partnerské pouto, čas pro sebe, užívat si větší hojnost a bohatství s co nejmenším úsilím?

Tak přesně pro tebe mám Mastermindový program „Milionové impérium“, kde ti pomohu podnikat v souladu s tvou duší i rodinou
a být za to královsky ohodnocená
.

Více informací předávám na telefonickém hovoru, kde si povíme všechny podrobnosti, jak to bude fungovat a zároveň probereme, jestli je to vhodné právě pro tebe.

Moc ráda si s tebou zavolám. Napiš mi zprávu na messengeru nebo vzkaz na email alena@aikajindrova.cz s předmětem „Chci vybudovat své Impérium“ a domluvíme si call.

Vesmírně se na tebe těším.

Díky svému muži za to, že v tom můžeme být spolu a přeji z celého srdce, aby toto mohl zažívat každý, kdo se pro to rozhodne.

S láskou,
Aika a Petr

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.