Reference

Ženy o spolupráci se mnou říkají ⇒

O konstelacích:

Účastnila jsem se konstelací, které vedla Aika. Přestože jsem měla trochu obavy z průběhu mojí konstelace, ve které jsem otevřela bolestivé téma, všechno proběhlo dobře. Pláč, který se dostavil, byl pro mě očistný a dostavila se úleva a smíření s minulostí. Aika ke všem přistupuje s velkou citlivostí a úctou, má srozumitelný vlídný projev, vyzařuje z ní vnitřní síla a touha pomáhat. Vlastně už jen její přítomnost je pro mě léčivá. Všem doporučuji 🙂
Vlaďka
Systemické konstelace: Sobotní konstelace mě velmi zasáhla. Bylo to pro mě úplně ohromné. Vrátilo mě to k mojí vnitřní radosti,Bylo to krásné a silné. Děkuji.
Ivana N.

O rituálech a ženských kruzích:

Aika se stala mou průvodkyní pro rituál před porodem, který byl nedílnou součástí toho velkého zrození mé dcery a mě samotné v ženu-matku. Ze srdce doporučuji toto zažít každé ženě. ❤️ Nyní se nadále vídáme na ženských kruzích. Děkuji, že mohu být součástí něčeho tak krásného jako jsou ženské kruhy vedené právě Aikou. Jako žena si na kruhu odpočinu, načerpám energii a hlavně inspiraci.
Petra Marešová
Aika mě provází na cestě sebepoznání a při důležitých životních rituálech. S Aikou jsem objevila doposud nepoznané dimenze a sílu ženských kruhů, rituálů, konstelací a dalších Aikou intuitivně a citlivě volených metod. S Aikou se cítím v bezpečí a v bezčasí,a tudíž si dovolím být křehká a naprosto otevřená. Bezprostředně po sezeních s Aikou s úžasem sleduji, jak se do té doby nepřekonatelné bloky rozpouštějí a můj život se s lehkostí mění. ♥️
Jana Vitáková
Pro poporodní rituál jsem se rozhodla z důvodu mé velké nespokojenosti z mého porodu. Byla zasažena jak moje fyzická, ale hlavně psychická stránka. Prožila jsem si klasický medicínský porod plný zásahů, byla jsem naštvaná, frustrovaná, nesla v sobě spoustu negativních emocí. Rozhodla jsem se podstoupit poporodní rituál, ale vlastně jsem vůbec netušila do čeho jdu. Aika je úžasná, laskavá, citlivá průvodkyně. Provedla mě nádherným rituálem kde jsme opravily mou zraněnou dušičku. Nádherný a silný prožitek pro mě bylo zavinování pomocí šátků Rebozo. Bylo pro mě důležité projít rituálem, který mi pomohl přijmout porod takový jaký byl pro mě i dcerku. Nyní na porod vzpomínám ráda bez negativních emocí. Po rituálu nastal velký klid v těle i na duši. Tento klid bych přála zažít každé ženě, která je ze svého porodu nešťastná - rituál k tomu může určitě pomoci. Aiko moc děkuji.
Marcela Poláková
POPORODNÍ RITUÁL: V době, kdy jsem Aiku oslovila, jsem procházela krizovým obdobím. Už druhý rok jsem se trápila okolnostmi porodu naší dcery, který neproběhl podle mých představ. Neuměla jsem navíc odpustit partnerovi, že se za nás vice nepostavil v porodnici. Aika byla velmi vstřícná, citlivá a přitom jsem z ní cítila sílu.. Po absolvování poporodniho rituálu jsem byla nejprve celkem otřesená...byl to velmi silný zážitek, který mimo jiné otevřel další témata, která bylo a ještě bude třeba zpracovat. Nicméně přibližně na závěr tzv. šestinedělí po našem rituálu jsem si uvědomila, ze mám svůj porod konečně uzavřený. Dvouleté období, kdy jsem snad denně řešila, co by kdyby a proč se to stalo, je najednou pryč. Potřeba zabývat se vším okolo porodu odešla. Ohromně se mi ulevilo, myslím, že jsem to cítila i fyzicky. A úplně jsem vnímala, jak se otevírám něčemu novému.. Aiko, děkuji za provedení rituálem, byl pro mě výjimečný a hlavně uzdravující prožitek.
Jitka

Děkuji ženám za důvěru a krásné zpětné vazby. Bylo mi ctí je provádět. ❤️

 

Ráda tu budu i pro tebe.

Chceš také využít mé služby?

Vyplň prosím formulář a napiš, o jakou službu máš zájem nebo jaké téma řešíš.
Brzy se ti ozvu na email a domluvíme podrobnosti a termín.