Trápí vás něco v mateřství a chcete to vyřešit?
Chcete si dopřát luxusní péči a rituál?

Tak to jste tu správně!

S čím vám mohu pomoci?

Zabývám se osobním i duchovním rozvojem pro ženy především během raného mateřství.

Poléčím s vámi:

Smysl života, poslání, práce

Nejprve spolu vyřešíme, co vás trápí a následně vykouzlíme magické okamžiky.

Kdo jsem?

 Mé jméno je Aika Jindrová.

Jsem spokojená žena, milující manželka, vděčná dcera, maminka 2 dětí, které se narodily doma. 

Mou vášní je práce se ženami, pořádám ženské kruhy, rituály a konstelace.

V roce 2012 jsem prožila zážitek blízké smrti a spojení se Zdrojem. Od té doby je toto vědomí mou součástí v každém okamžiku mého bytí i práci.

Tuto esenci vidím i v ostatních lidech a podle toho přistupuji ke každému s nejvyšší možnou pokorou a úctou k jeho vlastní cestě. 

Co získáte při setkání se mnou?

  • Plnou pozornost, podporu, bezpečný prostor a naslouchání.
  • Najdeme spolu, odkud situace pramení.
  • Provedu vás transformací. Pomocí hlubokého procesu společně vše zpracujeme a dojdeme k vyřešení a uvolnění situace.
  • Dopřeji vám takovou péči, přijetí a hýčkání, které jste dosud ještě nezažila.
  • Získáte prožitek vaší jedinečností, nekonečností a napojením na Zdroj

⇒ Přijďte si pro to, co si zasloužíte. ♥

Metody, které používám pro práci

Pracuji s prožitky v těle, duši a mysli zároveň. Vnímám napojení na vyšší vedení a zároveň zapojuji vás do procesu.

Díky tomuto hlubokému spojení může dojít k transformaci ve vašem vnímání. Určitá oblast života nebo konkrétní situace se stane přijatá, naplno prožitá a tím dojde k vyléčení nebo harmonizaci.

Metoda práce s vnitřním systémem a podvědomím, která je vhodná pro léčení těla, mysli i duše. Využijte pro zlepšení jednoho vašeho konkrétního tématu, problému, situace (např. zlepšení vztahů s blízkými, zdraví, práce, duchovní cesta). Trvá 2-2,5 hodiny.
Individuální konstelace 3 500 Kč, ve skupině 1 200 Kč za osobu
Spi-rituální proces pro důležitou oblast vašeho života, komplexní řešení situace. Odehrává se v bezpečném, krásném a podporujícím prostředí. Součástí je péče, hýčkání, tvorba, léčení, oslava. Vhodné pro témata mateřství, ženství, partnerství, podnikání a jiná. Trvá 3-4 hodiny.
10 000 Kč
Skupina žen v kruhu, ve kterém se mohou dít kouzla, propojení, podpora, léčení. Vhodné pro podporu ženství, tvoření komunity, sounáležitost, vztahy. Některé kruhy jsou vzdělávací, jiné jsou pouze prožitkové a sdílecí. Trvá 2-3 hodiny/dle obsahu
1 000 Kč

Reference

Rodinné konstelace - manželství: Sobotní konstelace mě velmi zasáhla. Bylo to pro mě úplně ohromné. Vrátilo mě to k mojí vnitřní radosti, můj manžel proměnil chování. Komunikuje, zajímá se i o mě, divá se odpředu. Bylo to krásné a silné. Děkuji.
Ivana N.
Aika mě provází na cestě sebepoznání a při důležitých životních rituálech. S Aikou jsem objevila doposud nepoznané dimenze a sílu ženských kruhů, rituálů, rodinných konstelací a dalších Aikou intuitivně a citlivě volených metod. S Aikou se cítím v bezpečí a v bezčasí,a tudíž si dovolím být křehká a naprosto otevřená. Bezprostředně po sezeních s Aikou s úžasem sleduji, jak se do té doby nepřekonatelné bloky rozpouštějí a můj život se s lehkostí mění. ♥️
Jana Vitáková
Účastnila jsem se rodinných konstelací, které vedla Aika. Přestože jsem měla trochu obavy z průběhu mojí konstelace, ve které jsem otevřela bolestivé téma, všechno proběhlo dobře. Pláč, který se dostavil, byl pro mě očistný a dostavila se úleva a smíření s minulostí. Aika ke všem přistupuje s velkou citlivostí a úctou, má srozumitelný vlídný projev, vyzařuje z ní vnitřní síla a touha pomáhat. Vlastně už jen její přítomnost je pro mě léčivá. Všem tuto metodu doporučuji 🙂
Vlaďka
Pro poporodní rituál jsem se rozhodla z důvodu mé velké nespokojenosti z mého porodu. Byla zasažena jak moje fyzická, ale hlavně psychická stránka. Aika mě nádherným rituálem kde jsme opravily mou zraněnou dušičku. Nádherný a silný prožitek pro mě bylo zavinování pomocí šátků Rebozo. Bylo pro mě důležité projít rituálem, který mi pomohl přijmout porod takový jaký byl pro mě i dcerku. Nyní na porod vzpomínám ráda bez negativních emocí. Po rituálu nastal velký klid v těle i na duši. Tento klid bych přála zažít každé ženě, která je ze svého porodu nešťastná - rituál k tomu může určitě pomoci.
Marcela Poláková

Jak se ke mně dostanete 

Působím v Jablonci nad NisouLiberci.

Pronajímám překrásné prostory vhodné vždy pro danou příležitost. Rituál je možné uspořádat po domluvě i u vás doma či v přírodě. 

Už víte, že se chcete pustit do spolupráce se mnou?

Vyplňte poptávkový formulář a já se vám brzy ozvu s návrhem termínu nebo mi zavolejte na telefon 607 794 919. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Těším se na setkání.
Aika Jindrová ♥