Proč jsem se rozhodla psát BLOG aneb o krok blíž své kreativitě!

Když jsem na Nový rok usínala v 9 hodin večer (byla jsem v 6. měsíci těhotenství – kdo zažil, ví, o čem mluvím) přišlo mi uvědomění: „Moje kreativita je na bodu mrazu a už se klepe zimou pěknou řádku let“.

Mám miminko na cestě a brzy se stanu mámou. Vždy jsem si v hlavě představovala, jak spolu s dítětem budu vyrábět, malovat, stavět a užívat si kreativní činnosti.

Realita je však jiná. Když mám namalovat domeček, vypadá příšerně. Nejhorší na tom všem je, že se cítím dost trapně, když mám cokoliv vytvořit… Asi nejvíc sama před sebou. A jednou za čas mě to moc trápí.

Jo, tenhle obyčejnej domeček jsem malovala na třikrát – protože pořád nebyl dost uprostřed!!! 😀

Hmm, to je výzva.

Přece si tyto dveře nenechám zavřené do konce svého života. Beru to jako téma, které chci prozkoumat. Dávám si za cíl otevřít svou vědomou kreativitu a začít ji žít. Chci překročit další komfortní zónu a učit se to, co jsem si vždy myslela, že neumím. JDU DO TOHO!!!

Nevím průběh, tak čekám, co se bude dít dál. Netlačím na sebe, ale vím, že moje přání již bylo vysláno. Brzy přijde znamení nebo se mi ukáže cesta, jak se vydat za poznáním.

Potvrzení, že už to frčí aneb Dostala jsem pozvánku na cestu ke své kreativitě

Je konec ledna a přijde mi email s předmětem Přiletěl kohout!

Od 28. ledna 2017 do 15. února 2018 je rok Ohnivého Kohouta podle čínského kalendáře. Cítím, že toto období pro mě bude síla a jedna velká změna.

Já jsem se narodila ve znamení Kohouta a letos se stanu maminkou dalšího malého Kohoutka 😀


Začtu se do předpovědi tohoto roku. Píše se tam:

Rok Ohnivého Kohouta 2017 bude probíhat ve znamení spravedlnosti, odvahy a kreativity. Kohouti jsou kreativní, umělecky nadaní i vtipní. – V HLAVĚ MI PROBLESKNE VELKÉ AHA!!!

Jak jsem se rozhodla začít psát blog

Nasedám do pomyslného vlaku. Tento rok prohlašuji pro sebe za rok kreativity a tvoření. Největší věc už jsme stvořili – mimčo. Ale další nápady už se mi rodí. Jeden z nich je, začít psát blog.

Bude to velká motivace – vytvářím si tím závazek, že své čtenáře budu muset pravidelně zásobit. Jsem z nápadu nadšená, a tak 10. 2. 2017 spatří světlo světa můj první článek – právě ho čtete!

Jsem na sebe hrdá. Beru to jako hru pro mého vnitřního kreativce a těším se, co bude dál.

Chcete se inspirovat, jak se posouvat v tom, co Vám v životě zcela nevyhovuje?

Zvu Vás na cestu k poznání vlastního vnitřního systému a tvoření svého vědomého života. Vsadím se, že ten obří svět uvnitř Vás už se celý třese, až se k němu zase vrátíte. Bude se Vám s velkou láskou otevírat. Postupně Vás s ním budu seznamovat pomocí článků a eBooků.

Jakou výbavičku na cestu do svého vnitřního světa potřebujete si můžete přečíst v mém eBooku zdarma. A nemusíte se ničeho bát, už všechno totiž máte v sobě!!! 🙂

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.