Rituál na podporu podnikání

V sobotu 6. 1. 2019 proběhl Rituál na podporu vědomého podnikání. Bylo lednové novoluní, které je supervhodné pro duchovní práci s tématem kariéra, finance, úspory, řád, sebekázeň, spravedlnost – protože to jsou základní témata Kozoroha. Začátek (novoluní) + kozoroh (kariéra, finance) = dokonalý termín na rituál na podporu podnikání. Zúčastnilo se 6 žen (5 naživo a 1 na dálku).

JAK TO PROBÍHALO?

  1. Sepsaly jsme si praktický seznam:
    kdo jsme, jaká je naše jedinečná identita, jaká je naše oblast podnikání, jaká je naše cílová skupina, naše vzory, naše konkurence, kolik si přejeme vydělávat měsíčně, co jsme pro to ochotné a schopné každý den udělat (praktický seznam činností v rámci týdne) a kampaně na každý měsíc až do konce roku 2019. – dle knížky „Mapa ke skutečnému bohatství“.
  2. Postavily jsme konstelaci na to, jaké jsou role, když spolu podnikají partneři a jak to udělat, aby to prakticky fungovalo a frčelo.
  3. V další konstelaci jsme si měly každá sednout pevně na svou židli – svůj trůn podnikatelky, abychom našly sebejistotu, věděly, že tu máme své místo. Když jsme seděly v kruhu, objevily se témata jako sounáležitost, spolupráce mezi ženami, ale i konkurence. Vyzkoušely jsme si, že můžeme být zároveň i zákazníkem a podpořit ostatní, se kterými rezonují naše potřeby. Řekly jsme si své PROČ (skutečný důvod, proč děláme to, co děláme) – dle knížky „Najděte své PROČ“.
  4. Pak jsme se nechaly zabalit do hojnosti a finanční jistoty, která o nás umí pečovat, když jí to dovolíme a nakonec jsme si dopřály i hojnost dobrůtek.
  5. Dělo se toho ještě mnohem více, ale spousta procesů nelze ani dát do slov a budou nadále zrát…

Témata se často opakovala: sebejistota, finanční nejistota, dovolit si pracovat, naučit se praktické kroky v začátku, rivalita, vztahy.

Je vidět, že v začátcích řeší téměř všechny ženy podnikatelky podobná témata, tak vznikl nápad, že se nyní budeme pravidelně scházet a podporovat na své cestě, protože společně se jde lépe a snáz než každému zvlášť. Skupinka bude otevřená i pro další podnikatelky – třeba i pro vás.

A nyní nás představím, protože věřím, že naše služby mohou být ku prospěchu i vám:

AIKA JINDROVÁ – konstelace, rituály, ženské kruhy – web
JULIE MACHÁČKOVÁ – Statek u Macháčků, bio potraviny, bio bedýnky – web
KÁŤA BRÁZOVÁ – Moucha style – šití na míru dle vašich potřeb a v souladu s vaší duší
ZUZANA KRISTALA TOMÁNKOVÁ – pronájem prostor TVOŘIVÉ CENTRUM KRISTALA v Jablonci, rituály, hrátky s dětmi a mamkami (čarohrátky), osobní relaxace pro těhotné
PAVLÍNA KOTTÍKOVÁ – fyzioterapie, kraniosakrální terapie 
TEREZA BOŠKOVÁ – rituály proti všednosti – web

Knížky pro podnikatelky

Doporučím vám pár knížek, které mě osobně obrovsky posunuly, motivovaly, naučily:

Umělcova cesta
Mapa ke skutečnému bohatství
Podnikání z pláže
Válka umění
Objevte své PROČ
… a nevynechala bych ani jednu z nich! 😀

REALITA V PRAXI

A jak to funguje v praxi? Před rituálem jsem měla několik týdnů stagnující proces, cítila jsem, že to neplyne. Během dvou dnů od rituálu jsem dostala objednávky na téměř 6 tisíc korun, získala 5 nových klientů a pracovala se 4 stávajícími klienty. Pro mě to je velký úspěch a taky důkaz, že to nejsou jen čáry-máry. Rituály mají praktický dopad i na reálný život, pokud se v nich člověk otevře a nechá je na sebe naplno působit. Není to cesta pro každého, ale mně i spoustě dalším lidem to funguje – proto to dělám!

Přeji všem podnikatelům a podnikatelkám blaho v jejich duši a spokojenost, úspěch a naplnění v podnikání. Je to každodenní makačka, ale stojí to za to!

Aika <3

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.