Stoupni si do své síly!

Je to už více než 5 let, kdy jsem začala podnikat.

Dosud jsem podnikání brala jako spíš jako koníček, který miluji, mohu se v něm seberealizovat a zároveň pomáhám ženám k jejich větší spokojenosti v oblasti ženství a mateřství.

Na Slunovrat 21. 12. 2020 se pro mě ale otevřela brána a já přijala vstupenku do dalšího levelu. Nastal u mě velký životní zlom. Od té chvíle už mi nestačí brát své podnikání jen jako koníček a všechny vydělané peníze poslat zpět do podnikání nebo ještě případně žádat o finanční pomoc svého muže.

Naplno si stoupám do své role paní Průvodkyně, Podikatelky a mé podnikání se stává mou výdělečnou činností.

To s sebou přináší větší příval energie pro vás, moje větší nadšení a odhodlání. Po této mé transformaci se dějí neskutečné věci během mých setkání. Já tu energii přijímám a jsem jí otevřená. Také ji ale chci ocenit, aby zůstala a mohly jste z ní čerpat vy a vystřelit také do nebes.

Skok do vyššího patra s sebou přináší také skokové zvýšení cen.

Mé osobní důvody pro změnu

  • Vždy, když chci pracovat, prosím o hlídání svých 2 dětí. Takže jde o čas můj i dalších 2 lidí, kteří mi hlídají děti.
  • Odcházím od dětí. Je to sice má volba, ale cítím, že potřebuji cítit, že hodnota, kterou dostanu zpět je adekvátní.
  • Mám dlouhodobou vizi, že už se nechci vracet do zaměstnání. Hodlám nadále podnikat a své podnikání rozjet tak, aby mě dokázalo finančně dobře zabezpečit.
  • Mým cílem je být s dětmi na domácím vzdělávání po dobu školkového věku a i školního, pokud budou děti a manžel souhlasit.
  • Podnikání tedy budu provozovat stále v omezeném režimu času, abych měla dostatek prostoru pro rodinu a děti.

Mé pracovní důvody pro změnu

  • Z role „zprostředkovatel“ se přesouvám více do role „aktivátor“, kdy budu své knowhow šířit a zprostředkovávat dalším ženám. Aktivního poskytování služeb se pro mě bude velká oslava (a termínu bude pomálu).
  • Přeji si, aby se o rituálech a dalších možnostech dozvědělo co nejvíce žen. Aby je začaly používat pro své potřeby. Ale také, aby to co nejvíce žen naučilo a mohlo předávat dál. Budu se tedy více zabývat osvětou a předáváním informací.
  • Přesouvám svůj fokus více do online světa.
  • Mám vybookované termíny na 2-3 měsíce. Čekací doba je dlouhá a spoustě z vás je líto, že musíte tak dlouho čekat. Chci vám nabídnout termíny dříve.

Esence mých služeb

Mé služby jsou luxusní a nevšední záležitostí, na kterou se těšíte, chystáte a ladíte mnoho týdnů předem. Často k rituálu žena musí „dozrát“ a dopřeje si ho jen párkrát za život.

Rituál je transformační, přechodový, oslavný a léčivý proces od začátku do konce. Udělám pro to vše. Opečuji vás jako královnu a bohyni. Takovou péči jste nejspíš dosud ještě nezažily.

Je to nejluxusnější služba pro ženy, wellnes pro tělo, mysl i duši. Rituál, který projde všemi dimenzemi, stranami, světy a přenese vás k vašemu nejvyššímu potenciálu. Protože to je energie, která se přese mě manifestuje pro vás.

Energie peněz

Cítím, že je třeba, aby i energie přijímání a dávání má být oceněna finanční hodnotou.

Vím, že už cena, kterou jste ochotné do sebe investovat je důkazem toho, jak si vážíte samy sebe, kolik si toho dovolíte přijmou a už v momentě vydávání peněz se děje obrovská transformace.

„ANO! Dovolím si to! Jsem toho hodna! Jsem královna a žiju svou královskou hojnost. Ať o mě pečují jako o královnu!“

Spokojené klientky jako nejlepší důkaz

Mám skvělé zpětné vazby i výsledky u svých klientek. Jsem moc vděčná za krásné zprávy, které mi píšete. A nejkrásnější důkaz je, že se dlouhodobě vracíte.

Věřím, že to, co najdete u mě, jinde nenajdete. Ráda vám nadále budu předávat tu nekonečnou víru ve vás samotné a budu vám pomáhat vám samotným uvidět ve vás božskou jiskru a spojit se s ní.

Dopřejte si rituál, na který budete vzpomínat celý život!

Je možné objednat si jakýkoliv rituál potřebujete. Například rituál pro požehnání těhotenství, předporodní, porodní rituál, rituál hojnosti nebo rituál znovuzrození.

Pomohu vám užít si božské těhotenství, připravit vaši energii na porod, oslavit nebo opečovat porod. Můžu vás katapultovat do hojnosti či zprostředkovat prožitek znovuzrození do jednoty. Zařídím, abyste si stouply do své síly v tom, co vás zrovna volá!

Do 16. 2. 2021 mohou 3 z vás získat tento rituál s 50% slevou za cenu 5 000 Kč. Volné termíny mám od dubna 2021.
(Od 17. 2. 2021 je cena za rituál 10 000 Kč.)

Objednat se můžete objednat přes tento formulář:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdyby vás cokoliv zajímalo nebo byste chtěla probrat rituál pro vás na míru, tak mi napište na alena@aikajindrova.cz nebo SMS na 607 794 919 a zavoláme si.

Moc se těším na společnou královskou jízdu!
Aika Jindrová
– vaše spi-rituální průvodkyně

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.