Rituál pro plodnost a početí

Rituál pro plodnost a početí I

Od té chvíle, co jsem porodila svého prvního synka nenastal jediný moment, kdy bych si řekla, že nechci být těhotná. Vlastně když ode mě odcházela po porodu porodní asistentka, já už jsem cítila, že chci znovu rodit. V půl roce dítěte jsme spolu otevřeně mluvili s manželem o tom, že se nebudeme chránit a kdyby přišlo další miminko, je to v pořádku.

Jenže miminko nepřicházelo. Ze začátku jsem to nechávala plynout – bylo ještě brzy.

Loni v srpnu jsem společně se svou přítelkyní připravila Rituál pro plodnost a početí, kterého jsme se obě účastnily. Bylo to nádherné, ale po rituálu jsem tušila, že ještě není vše přichystané a není ten správný čas. Přítelkyně otěhotněla ještě ten den a brzy mi to oznamovala a obě jsme plakaly dojetím, jak je toto možné..??!!

 

A tak čas plynul dál a nám se stále nedařilo počít miminko. Později jsem to prožívala, řešila, brečela, dostávala se do těžkých stavů a pak se z nich zase nořila a důvěřovala Vesmíru, že je vše přichystané, jak pro nás má být. Nakonec jsem dospěla do stavu, kdy jsem si řekla, že i jedno dítě je v pořádku, že budeme strašně ekologičtí a ekonomičtí a zůstaneme u jednoho dítěte. Měla jsem pocit, že jsem to naprosto pustila.

Rituál pro plodnost a početí II

Mezitím přišla první menstruace po porodu syna po více než dvou letech a já ji oslavovala a milovala. Znovu jsem ucítila, že může přijít změna.
 
Po pár měsících jsem ucítila, že to asi samo nepůjde a je čas na druhý rituál pro plodnost a početí. Začátkem června jsem si ho sama doma pro sebe připravila.
Během rituálu jsem:
 • si uklidila uvnitř sebe, vše si ujasnila, odstranila bloky;
 • připravila prostor v rámci našeho úzkého i širšího rodinného kruhu pro příchod miminka a všechny na něj nachystala;
 • otevřela se naplno a cítila jsem, že nyní už MOHU znovu počít;
 • zavolala jsem k sobě dítě a ptala se jeho, cítila jsem, že je také připravené, tak jsme se spojily;
 • jako symbol a potvrzení jsem si namalovala hluboko na podbřišek symbol Plodu, vajíčko a spermii;
 • vše jsem odevzdala do rukou vyšších sil a prosila o to, pokud je to to nejlepší pro nás i vesmírný celek, ať je nám požehnáno;
 • nakonec jsem se zabalila, vše ukončila, poděkovala, uklidilaodpočívala.
Manžel přišel neplánovaně z práce dřív a syn ještě spal 😀 Takže jsem to brala jako velké požehnání pro můj záměr rituálu a pomilovali jsme se.
 
Stále jsem se neodvažovala se k tomu upínat, ale doufala jsem …
 
Druhý den jsem cítila, že hennu musím dotvořit. Vajíčko a spermie se spojily a já domalovala Zárodek děťátka.

Naděje se stává realitou

O pár týdnů později jsem jela ke kamarádce na návštěvu a tam si stěžovala na to, jak stále nemůžeme mít miminko. Ona mi říká: „Ale prosímtě, ty si tady stěžuješ, ale třeba už jsi těhotná„…
 
Druhý den po návštěvě a skvělém domácím jídle mi bylo táák zle. Když jsem seděla na záchodě, tak jsem si vzpomněla, že takto špatně mi bylo naposledy, když jsem byla otěhotněla na svatební cestě. 😀
 
Běžela jsem do lékárničky. Byl tu poslední těhotenský test a v 11 hodin dopoledne mi ukázal slaboučkého „ducha„. Ale já věděla, že je to ono!
Odpoledne jel manžel nakupovat a já potřebovala ještě další těhotenské testy, abych si ráno mohla udělat lepší kontrolu. Jenže jak to říct, aby to nebylo nápadné? … „Jo a prosím tě, až budeš v DMku, tak vezmi 4x těhotenský test, kokosové mléko a plenky“. Když přijel domů, tak se na nic neptal! … Ti chlapi jsou vážně úžasní 😀 😀 😀

JSEM TĚHOTNÁ

Příští den už byl test jasnější a další den už byla čárka nepřehlédnutelná! 🙂 A teď už se to zapřít nedá vůbec, jsem v polovině těhotenství a bříško i miminko krásně rostou. 
 
Takže vám s radostí oznamuji, že jsem těhotná. Otěhotněla jsem s vysokou pravděpodobností v den rituálu pro plodnost a početí. V momentě, kdy se všechny fyzické, emocionální a vesmírné bloky uvnitř mě uvolnily a já se byla schopná naplno otevřít příchodu dalšího děťátka.

Stále věřím, že je to velké požehnání a každý den jsem vděčná za to, že nám to bylo umožněno. Vím, že to není samozřejmost. <3 (Objímám všechny, kdo čekají nebo už ani nečekají).

Dříve jsem necítila chuť to sdílet ve veřejném prostoru. Nyní ale chuť sdílet mám, protože věřím, že to může mít uzdravující schopnost i pro nějakou další bytost. 🙂

Věříte taky na to, že mají rituály moc a sílu? Já jo, mně to totiž funguje neuvěřitelně!

Pro koho je Rituál pro plodnost a početí vhodný?

Myslím, že tento rituál je vhodné absolvovat například:
 • pokud se vám dlouhodobě nedaří najít partnera, se kterým byste chtěla mít dítě;
 • pokud existují zdravotní komplikace, které početí brání;
 • existují energetické bloky (například v úzké či širší rodině) či cítíte i nějaký vyšší síly, které početí mohou bránit;
 • žádné důvody, proč to nejde, neexistují – a přesto to nejde…;
 • víte, že početí bráníte nějakým způsobem vy sama, ale nevíte, jak to změnit;
 • předcházely nějaké samovolné potraty či interupce;
 • máte strach z těhotenství, porodu či mateřství;
 • váš partner nechce (další) dítě;
 • a další důvody, které mě třeba nyní ani nenapadají, ale vy je možná znáte či cítíte…

Upozorňuji, že rituál jistě nezaručuje úspěšné početí dítěte! Jen může napomoci vám i vaší rodině k uvolnění energie. Vše ale stejně vždy závisí na připravenosti vás, systému i celku. A také věřím na to, že některé věci nejsou v našich silách ovlivnit. Díky rituálu můžete udělat to nejlepší za vás, ostatní pak už přenechat přírodě a vyšší moudrosti.

Rituály mateřství

Jestli máte chuť si začít rituály vykonávat doma, připravuji nový ebook s návody na Rituály mateřství. V ebooku najdete Rituál pro plodnost a početí, ale i spoustu dalších rituálů.

Chcete vědět, až ho dopíšu? Tak mi na sebe nechte kontakt zde: http://aikajindrova.cz/ritualy-materstvi-registrace/

 
Miminkem požehnaná,
Aika
Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.