Ritual k požehnání těhotenství 🤰

Tady posílám fotky z rituálu k požehnání mého těhotenství. Proběhl zhruba po ukončení mého 1. trimestru a začátku 4. měsíce těhotenství (27. 9. 2019).

Během něho jsem žádala jsem o zdraví, ochranu a o to, abychom prožili krásné těhotenství i porod.

Zjistila jsem, ze mi nejde sdílet proces ve chvíli, kdy ho prožívám. Je to proto, že mi přijde většinou to, co prožívám, tak křehké a mám strach, abych něco nezakřikla. Tak jen pokorně žádám, aby bylo vše v pořádku – a vím, ze nemusí – není vše jen v mě moci. 🤞

Tak vám budu sdílet své rituály zpětně…

 

Při tomto rituálu k požehnání těhotenství jsem vytvářela oltář, malovala hennou symboly plodnosti a ochrany, vytvářela krém pro výživu svému tělu, který jsem následně používala každý den až do konce těhotenství, psala si deníček, malovala intuitivní kresbu pro děťátko a další činnosti, které mi intuitivně přicházely.

Po rituálu jsem se cítila víc napojená na miminko a hlavně jsem hmatatelně cítila kolem sebe ochranu, ochránce a průvodce. Na tuto hennu moc rada vzpomínám, stále mám pocit, že si ji na bříšku dokážu vybavit i dnes. 🤰😍

Bylo to taková krásné stvrzení mého těhotenství a odevzdání se celé následující cestě těhotenství.

Následující fotka je z rituálu Požehnání těhotenství, který jsem zprostředkovávala pro 6 těhotných žen společně s ritualistkou Ištabelou, která maluje hennou – https://www.hennatattoos.cz/ (Její workshopy, rituály a tvorbu moc doporučuji – sama jsem se u ní učila <3) :)))

Kdy si rituál dopřát?

Těhotenství je proces, který trvá zhruba 9 měsíců, během kterých se děje spousta věcí a chvílemi to umí být i pěkně náročné.

Tento rituál je vhodné si dopřát zhruba mezi 3. – 7. měsícem těhotenství. První trimestr už proběhl, už jste se seznámili s miminkem, ale ještě není čas na porod.

Proč si takový rituál dopřát?

  • Jen tak … pro dobrý pocit a podporu.
  • Protože bytostně cítíte, že je třeba oslavit početí a těhotenství jako posvátný stav a dopřát si hýčkání a čas pro sebe a miminko.
  • Nebo v případě potřeby vyrovnat se s pochybnostmi, strachy, předchozími špatnými zkušeností a podobně.

Rituál k požehnání těhotenství je moc krásný rituál. Je to způsob, jak oslavit početí a příchod miminka. Je to způsob, jak se uklidnit a důvěřovat procesu těhotenství. Během rituálu dojde k uvolnění, napojení na sebe i miminko, přijetí požehnání, odevzdání se a dalšímu plynutí v důvěře. Může se odehrát v soukromí, s ritualistkou nebo v kruhu s blízkými ženami.

K rituálu je možné se myšlenkami vracet a znovu čerpat TU sílu, která zůstává po celou dobu těhotenství.

Chcete se o rituálech mateřství dozvědět víc a dopřávat si je i pro sebe?

Pokud chcete rituál absolvovat se mnou, kontaktujte mě. 🙂

Nebo si chcete zprostředkovat rituál vy sama pro sebe? … Připravuji ebook s návody na rituály na doma. Více informací o ebooku najdete na této stránce>>.

S pokorou ke všemu, co mateřství přináší,

vaše Aika ♥

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.