Jak mě konstelace obohatily a změnily?

Je to už čtyři roky, kdy jsem „náhodou“ zažila první systemickou konstelaci, která změnila vnímání mého dosavadního života.

Řešila jsem atopický ekzém. V té době jsem již byla ve fázi, kdy jsem odmítala nadále poslouchat rady lékařů a přebrala jsem za své zdraví plnou zodpovědnost sama. Procházela jsem hlubokou očistou těla, změnila jsem stravování. Ekzém se mi zlepšil, ale stále byl na mém těle přítomný.

Věděla jsem, že je třeba začít se zabývat i psychickým nastavením, ale nevěděla jsem, jak se to dělá.  První, co mě oslovilo, bylo Reiki. Hledala jsem tedy léčitele Reiki a chtěla tuto sílu využívat k léčení těla. Pak jsem poznala ženu, která Reiki předávala, ale nabídla mi, že zná i něco, co je podle ní silnější – KONSTELACE.

Neznala jsem to, ale chtěla jsem to zkusit. Vysvětlila mi, že se jedná o práci s mým vnitřním systémem. Řekla mi příměr: „Tvůj systém může vypadat jako magnetofonová kazeta, na které je tvůj systém nahraný. Když ho dáš do rádia, hraje stále stejnou písničku dokola. My teď vyndáme tu kazetu ven, budeme pracovat s tím systémem, dokud s tebou nebude v souladu. A až se ti ta písnička se ti začne líbit, znovu tu kazetu vrátíme dovnitř. A ty budeš moct začít reagovat jinak na věci z vnějšího světa, protože i tvůj vnitřní systém už bude jiný.

Pokračovala vysvětlováním, jak fungují konstelace. Řekla mi: „Nemusíš se ničeho bát, místo každé věci ze systému, dáme nějaký zástupný předmět a budeme si hrát takové divadlo.

Šla jsem do toho. Nejprve jsem mluvila o tom, co mě trápí, jak se cítím a jaký je ten stav, kterého chci dosáhnout. Mojí motivací bylo zbavit se atopického ekzému, aby už nebyl.

Postavily jsme mi konstelaci, kde jsem byla JÁ, EKZÉM, STRACH Z EKZÉMU A PŘÍČINA EKZÉMU. Napsaly jsme každou tuto část na papír. Pak jsem je postupně brala a rozmisťovala po pokoji na místa, kam jsem cítila, že to patří. Nechávaly jsme, ať se věci dějí a energie těchto částí k nám promlouvaly. Zpracovávaly jsme, co přicházelo. Až nakonec ekzém neměl žádnou sílu, já už jsem ho nepotřebovala a tak odešel za dveře.

Druhý den ekzém nebyl. Ani trochu. A já jsem volala, že je to určitě čarodějnice.

Tak taková je moje první zkušenost s individuálními konstelacemi, které mě očarovaly a já jsem si je totálně zamilovala. Pocítila jsem, že konstelace ve skupině jsou ještě silnější. Místo zástupných předmětů tam figurují lidé a pokud jsou otevření, dovedou předat vzkazy od systému ještě lépe, protože je prožívají skrz fyzické tělo.

Následující dva roky jsem jejich sílu využívala k vyléčení sebe, mých vztahů a dalších systémů.  Výsledkem je, že z totální nenávisti k rodičům jsem došla k odpuštění, přeměnila vztahy na vděčnost a pokoru k nim. Mám překrásný hluboký vztah v manželství, ze kterého jsme zplodili z lásky první dítě – syna.

Umím se napojit na své zdroje, nebojím se smrti, jsem ve své ženské síle a dělám práci, která mě naplňuje. Znám nástroj, který mi pomáhá řešit mé zkoušky, které mi život servíruje. Někdo tomu může říkat klacky pod nohama. Já to ale nyní už vnímám jako možnosti k čištění a transformaci.

Za 4 roky to vnímám jako dobrý posun od stavu, kdy jsem se neměla ráda, nenáviděla jsem své rodiče, vztah s Petrem byl v začátcích, dítě neexistovalo v mé realitě a já žila život, ve kterém jsem nebyla šťastná a spokojená.

Díky lásce ke konstelacím a tomu, co mi předaly, mi přestalo stačit být pouze účastníkem, ale chtěla jsem pomáhat dalším lidem najít jejich životní štěstí a pomoct se vyrovnat se situacemi, které jim život přichystal jako zkoušky. Absolvovala jsem výcvik a konstelacemi pomáhám lidem nastavit i jejich vnitřní systémy, vyřešit bolestné situace a opravit poničené vztahy, aby mohli být v životě šťastní. Konstelace ukazují cestu.

Může to být i váš příběh, že si nastavíte své vnitřní systémy podle sebe a toho, jak je s vámi v souladu. Pokud vás to láká, rozhodněte se, udělejte první krok a využijte sílu konstelací.

Konstelace jsou pro vás, pokud:
– vám nějaká situace nedává už dlouho spát;
– chcete byt zase naplno šťastní, mít krásné vztahy a dělat, co vás baví;
– chcete jít hlouběji do sebe a obohatit se o sebepoznání;
– toužíte se cítit svobodně, celistvě, ve své síle a v souladu sami se sebou.

Jste připraveni? Tak seberte odvahu, rozhodněte se, přihlaste se (na telefon 607 794 919) a přijďte.

Co třeba hned 17.2.2018 na skupinové konstelace s tématem RODINA PŮVODU?

Těším se na vás.
Aika

Aika Jindrová
Jsem průvodkyně osobním a duchovním rozvojem. Pomocí konstelací a rituálů pomáhám ženám zlepšit osobní vztahy a jejich život, aby byly šťastné a naplněné v každé oblasti. Jsem autorkou eBooku SCHODY DO SEBE aneb CESTA DO NEBE . Můj osobní příběh si přečtěte zde >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.